Fucking Gorky Park

Объявление

завітайте на новий портал Fucking Gorky Park Portal

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Fucking Gorky Park » Життя ПГ » ФОрум вимирае нах


ФОрум вимирае нах

Сообщений 1 страница 27 из 27

Опрос

Чи варто нам переїхати на власний сайт, а там створити новий форум
агу

75% - 3 а нах?

25% - 1
агу

0% - 0 а нах?

100% - 4
Голосов: 4

1

Так як на форумі сидить 5 чоловік а спілкуються і того 3 , його треба рятувати! ніщо не зробить форум таким цікавим як чистий листок, з відновленням тем) Тепер Пропонуеться Переїхати не на просто форум а на цілий сайт! З форумом звісно, з персональною фотогалереею, з більш потужним меню! З новими приколами та пропозиціями!
Ну і зодно побачимо чи е ще хто живий тут!!!
І я пропоную підтянути побільш народу у спілкування на новому просторі))))))
ну ваше мненіе Господа
З.І. Шановний рагуль! зарання попрошу! або не писати хйні або взагалі не відписуватись! бо повідомлення типу Які будуть характеризувати мене як мене нікому крум мене не цікаві, І будуть вважатись оф топом! і будуть нагло і Швиденько видалені!

0

2

взагалі-то я за. бо цей напряжний форум набридло підтримувати ще й притому цей бебе.ру повне гавно.
але пін, ти дуже хуйово організував голосування....там нічого ясно не буде.....

0

3

ТАк я не хуйово органызував)я спецыпльно хуйово огранызував) ОТ якщо ты за переъзд, то ти прально проголосував)

0

4

Ну короч ТО голосування Не для блондынко! а яж поцын З Железна ЛОгыко ы мега ум! того ТИлько мега розумныший рагуль може понятЬ)

0

5

БЛЯТЬ та вже все пропонували тікі якби хоть хтось хоть шось робив то може і шост би получілось а то тікі пропонують і пропонують.

0

6

ну я створю сайт але десь з червня) бо блядська сесія) і все інше) ітак ночами не сплю) очі червоні від перевтоми)

0

7

Блять Пін який ти в нас труженік (розклад піового дня):
5:00 - Проснувся
5:01 - Зарядка
5:15 - Водні процедури і мочеспускання
5:20 - Розігріває сніданок і Паралельно одягається
5:30 - Закінчив снідати і відправився на завод
5:40 - Сів на автобус
5:55 - Прибув на завод, переодягається
6:00 - Хуячить на заводі як конь
.... і в тому дусі

0

8

Який ви розумний, пане Яровенко! Видаляйте хоч мене (пароль - 7506161 - да, я лох, поставив номер мобільного), але хуйню писати буду. Який в пиззду форум, коли все затьмила горілка? Згадайте, коли в ПГ останнім часом НЕ пили горілку? Туди ж приходять не покреативити, не погнати вже навіть (рідко, але буває) а випити. І який форум після цієї деградації? З.І. Чекаю ДЕЛЕТЕ...

0

9

ну трохі сашко ти правий, трохі нє але 60% правди в цьому є)))

0

10

та ВІН НА 100% ПАРВИЙ! Я ЗАРАВ ГОРЬКОМУ ЩЕБІЛЬШ НЕЗНАЮ ЩОРОБИТИ! якщо раніше там було сумно1 то тепер коли яневжваю я взагалі ЛЕВИЙ! топо левій! якщо не помітилИ! то я помітив що зімною мало спілкуватись почали! боя не не стою в кругу з стаканами, ТО тупо алкашня! Ото з вдовенком ще мона посперичатись про щось і БАста! гусь рідко бувае просто(

0

11

Нє в тебе просто дівчина є пін, дівчина то одне а ПГ то зовсім друге!

0

12

бля? ти шо йобнувся? тиб ще кокаколу з мишкою для ноутбука зрывняв(( ППЦ! причому тут дывчина? чи може через дычин у ви всы бухаете самы по собы? чи заведете дывчину не будете бухати? бля ! вот еннадо робити з мене некоторых

0

13

Пін ти так резко не принімай то до душі(дупи) я маю на увазі шо коли ти в ПГ з дівчиною, то 80 % часу ти проводиш з нею.
Приклади приводити не хочу і не буду, одне шо тікі хочу сказати це те шо он Рагуль молодець. В нього і дівчина є і він час для мене по крайній мірі находить.

0

14

МХО цей форум став тісним і незручним)
тре переїжджати....коротше не словом а ділом... :)
хочу вже починати роботу....
набирається ВІДПОВІДАЛЬНА команда створення і підтримки нового сайту
потрібно
1)власні "журналісти" які писатимуть статті, описи, звіти з дійств
2)людину яка буде шукати цікаві і актуальні новини і розміщувтиме на сайті
3)людину яка відповідатиме за фотогалерею
4)адміни форума
5) мінімального дезігнера

коротше пропонуєм, думаєм....

0

15

пропоную себе на роль адміна нового форуму...
як вам моя кандидатура? :confused:

0

16

А на мою думку сенсу для створення нового форуму немає. Форум для десятка чоловік - неактуально. А більше не набереться...

0

17

зробим нормальний портал+оригінальні статті+нормально організований форум+нормальна реклама=багато користувачів

Летов написал(а):

А на мою думку сенсу для створення нового форуму немає. Форум для десятка чоловік - неактуально. А більше не набереться...

звичайно з таким скепсисом нічого не вийде)

0

18

А скепсис здається не з пустого місця взятий, подивися уважно на деяких учасників форума - про шо їм писати? хоча я в принципі лєвий, моє судження до сраки - думки емо тут не в щьот

0

19

Шо я тобы скажу, ДЕ ТИ ТУТ ЫЗ НАС ВЫДПОВЫДАЛЬНИХ ЛЮДЕЙ БАЧИВ?

Я не проти, оскільки хочу випускати фензін він і може буду наповненням сайту. статей 20-40 в місяць думаю нормально.

0

20

Nancy працюй статті вже пиши....
сайт зара в стадії перекладу з російської
скоро буде готовий
займаюсь ним я з Інною, Піна десь німа(чув шо в нього нет відключили)
як вам адреса
gopark.at.ua?

0

21

непогана адреса.тільки може go-park?бо так 3 перші букви реально викликають якусь хуйню схожу на ригальний рефлекс

0

22

))цікаво...в мене чомусь навіть схожих асоціацій не було))...gopark, то швидше звучить як "гопак" якийсь...)))))

0

23

а так було б ясно,що гоу парк.а хоча якщо вдуматись,то адін хрєн)),тим більш як ви вирішите так і буде

0

24

ну коротше сай ше не ідеальний...але думаю вже по трохи мона відкривати його.....
там ще багато треба доробити але думаю користувачі вкажуть що саме доробити...цікава ваша думка
http://gopark.at.ua )Велкам)

0

25

заходив.а що,хіба файли не можна заливати?

0

26

АЦЦКІЙ БАСЮГА написал(а):

заходив.а що,хіба файли не можна заливати?

1)які файли?
2)там на хостінгу 200 метрів на сайт виділено, так шо з файлами не сильно розженешся
якшо тре файли кудись закинути юзай файлообмінники наприклад http://ifolder.ru/, а публікуй тік ссилки на них

0

27

на йапапко.ру файли швидко зникають а от що 200 мб то малувато.ну то нічо

0


Вы здесь » Fucking Gorky Park » Життя ПГ » ФОрум вимирае нах