Fucking Gorky Park

Объявление

завітайте на новий портал Fucking Gorky Park Portal

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Fucking Gorky Park » Новини » Lumen, 2 травня, Київ "Бінго"


Lumen, 2 травня, Київ "Бінго"

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

http://artvertep.dp.ua/res/images/posters/original/5564.jpg

Клуб Бінго, пр. Перемоги, 112. Старт о 19:00Продаж проводиться в клубі Бінго в робочий час, з 10 до 19:00!

Перші 150 квитків на концерт за ціною 60 гривень.
Подальші квитки 70 грн.
В день концерту - 80 грн.

Довідки за тел.: (044) 42-42-555.Також є квитки в зону VIP:

У передпродажі - 80 гривень.
В день концерту - 90 гривень.
Квитки в зону VIP поступлять в продаж 1 квітня.

+1

2

та-та-та-та...Здається я таки поїду, тим самим відкриючи сезон подорожей!!!

0

3

УУУУУУУУУУУУУУУ ынна жжот)) фант не просри нам булетеги по 60))

0

4

бля дорого трохи

0

5

Мене Фантом просив сюди написати пару слів про концерт, і ваапщє про поєздочку в Київ, але мені впадло багато писати, бо я чекаю Дурка в універі і зара ми підем купляти подарунок Бугаю в якого завтрв день народження і ше я дохуя вже позабував. Одним словом...
Їхали ми в Київ електричкою і на вокзалі я, Бандерас і Вдовенко скентувались з охуєвєртвтєльним тіпко із Коростня, дядьой Женьою. Ми з ним бухали водку, жрали його закуску, курили сігари, зайобували людей, які їхали з нами... Він нам розказував про своїх пиздатих чотири "жени", з якими він жив і їбав по три роки, і про кобилу, дибілку, западенку, яка не дає йому слухати запісі ролінгів, із-за чого він "в откритую форточку викинул НАХУЙ" свого SHARPa (магнітофона). Бля тре скоріше писати, дурко вже чекає.....
Їбашим дальше. Потім ми приїхали в Київ, прийшли до Фантома в общагу, заїбали з (я і Вдовенко) всіх охотних поспать. Потім ше прийшов Данік з Бугайом, ми ше з ним йобнули плящину водочки і пішли на Арсенальну, поспали на травичці і поїхали під концерт....... ФАНТОМ З ІННОЮ ТУСУВАЛИСЯ ТИМ ЧАСОМ ХЗ ДЕ. Перед концертом Данік нажрався в хлам, до Жоми доєбланились мусара, за то шо він другий раз сцяв в сторону мусора, ми його майже відмазали і я, Пін і Бандерас пішли в середину.
Люмена чекали досить дохуя, вони почали виступати в 20.30, хоть мали в 19.00. Концерт якшо чесно не склав на мене вражень, я очікував більшого, заєбісь шо хоть ПОКА ТИ СПАЛ зіграли, і взагалі Люмен НЕ ПАНК-РОК, шо я кровно доказував до концерта, і чуть-чуть забагато вибитий на соплі. Дурко вже дзвонить другий раз, мушу бігти. ВСІ ідіть НАХУЙ, хай вам присниться Фреді Крюгер :longtongue:  :longtongue:  :longtongue:

Отредактировано Гусъ (2008-05-21 16:30:42)

+2

6

пасіба Гусьок)

0


Вы здесь » Fucking Gorky Park » Новини » Lumen, 2 травня, Київ "Бінго"