Fucking Gorky Park

Объявление

завітайте на новий портал Fucking Gorky Park Portal

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Fucking Gorky Park » Новини » Тараканы!, 6 квітня, Київ, "Бінго"


Тараканы!, 6 квітня, Київ, "Бінго"

Сообщений 1 страница 16 из 16

1

http://www.neformat.com.ua/images/concert/2008/06-04-.jpg

«1-ИЙ ПАНК З’ЇЗД».
Таку назву організатори дали панк фестивалю що пройде у квітні 2008 року, в Києві. Саме у форматі «з’їзду» пройде цей фестиваль. Адже за задумом оргкомітету на концерт мають «з’їзджатись» панк гурти не тільки з усіх країв нашої батьківщини, але й зарубіжжя. Для першого разу організатори запросили українських та російських виконавців. Участь в концерті прийматимуть «Брем Стокер» (Рівне), «Пиип на Лиип» (Сімферополь), «Серцевий напад» (Чернівці), всім добре відомі івано-франківці «Фліт», а в якості хедлайнера організатори запросили групу «Тараканы» (Москва). Це перший панк фестиваль такого формату, але засновники впевнені, що він стане традиційним та щорічним. Також в планах провести наступний «з’їзд» вже не в столиці, а в іншому місті нашої країни.

6 квітня 2008 року о 18:00 в клубі «Бінго», м. Київ, пр. Перемоги 112, ст.м. «Святошин».

0

2

Мабуть треба піти!!! А хтось взагалі йде?

+1

3

ну в принципі я хтів іти.....але не впевнений....

0

4

Чьому не впевнений? Має бути кльово!!! Я вже вирішив, йду 100%! Більше ні в кого немає бажання?

Отредактировано S.K.A. (2008-03-13 23:03:45)

+1

5

в мене водиться бажаннячко)

0

6

Ta Pohuj Ja Vse Odno Tudy Ne Pidu

-2

7

Kirov zaipav ty piv foryma zafludyv tupymy bezzmistovnymy povidomlennamy....jak wo xoch nabyty kil'kist' povidomlen' to pyshy xoch z tolkom, a to tupo chytaty, dumaj trochy.
ja b na misti ARXE chy Fantoma bilshist' tvojix sogodnishnix povidomlen' povydalav....vo

-1

8

Dzhel'somino
шіщь! а ти хто такій?

0

9

УУУУУУУУУУУУУуУУУУУУУУУууУУ....Вчора були на тому дійстві....і то я вам скажу ПРОСТО СУУУПЕЕЕЕЕЕРР ........звук просо прекрасний,місця повно, повно цікавих людей....
Таракани просто порвали всіх на шматочки а потім не удосужились зібрати назад)
коротше всьо більш нічого не скажу

качаєм відео і зацінюєм відео з 5ого каналу.....особливо перші кадри))

+2

10

fantom телє звєзда :D

-1

11

Всё я тож Звезда))мну ВИдно зі спини НО видно)))))
а я був з файненьким ірокезом

0

12

бля а мені тіпа поставили дві голки і лак кінчився)халепа

0

13

КОНЦЕРТ БУВ МЕГА!!!!хто не пішов, той лох...ще й наші хлопці-зірочки на телебаченні!!!панк форева!!!!

0

14

----

шукаю фоточькі в неті))

0

15

Мої фоточки)

0

16

а то ми=)

0


Вы здесь » Fucking Gorky Park » Новини » Тараканы!, 6 квітня, Київ, "Бінго"