Fucking Gorky Park

Объявление

завітайте на новий портал Fucking Gorky Park Portal

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Fucking Gorky Park » Новини » Tribute to PINK FLOYD. Етап II. Фінальне Дійство


Tribute to PINK FLOYD. Етап II. Фінальне Дійство

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

До 35-річчя випуску найбільш розтиражованого альбому за історію людства "Dark Side Of The Moon" 15 Березня 2008 року у Львові відбудеться концерт Tribute to PINK FLOYD. Акція має на меті вшанувати творчість великого гурту силами місцевого розливу, і не тільки...

15 Березня, субота
м. Львів. клуб "Далі" (Повітряна, 20)
початок: 18:00

Велике шоу за участю гуртів:

Lemberg, м. Львів: YOUNG LUST, TIME, Thin Ice, Shine On You Crazy Diamond (P.1)

Pulse , м. Кијв: Money, Сomfortably Numb, Hey You, Brain Damage

FireHead, м. Львів: One of these Days, High Hopes (1994 - The Division Bell)

Метелики, м. Львів: Have A Cigar, Wish You Were Here, Is There Anybody Out There

На Зламі Дня, м. Ковель: Astronomy Domine, Lucifer Sam

Riff. Inc., м. Львів: Sorrow, The Dogs Of War, Vera, Paranoid Eyes

No Animals, м. Харків: Goodbye blue sky, Arnold Layne, Interstellar Overdrive, See Emily Play

Swamp FM, м. Львів: Learning To Fly (1987), Comfortably Numb (1979), High Hopes

Хедлайнерами виступає зібраний проект львівських музикантів, який на десерт виконає не просто пісню, а своєрідний гімн вільному стилеві життя "Another Brick In The Wall"

Вас чекає феєричне дійство зі справді якісним звуком та виконанням, котре максимально наблизить вас до PINK FLOYD, яким він був, та доведе, що вічна група може дихати сучасним повітрям. Для тих, хто виріс на творчості цієј групи, неодмінно приємно буде полинути у вир того, що зветься гарним психоделічним роком. А для усіх, хто тільки починає свій шлях у музиці, цей концерт стане справжнім відкриттям, причини ми поки-що залишимо у таємниці, але хочеться натякнути на те, що рок Живий.
Потужне світло, старе та нове psychedelic відео гарантовано. А також, для справжніх цінителів, після концерту – after-party: ретро-вечірка у дусі PINK FLOYD аж до третіх півнів. Чекайте на масу приємних сюрпризів, музиканти та організатори ще не розкрили всі свој козирі.

Ціни квитків в день концерту- 30 грн. Квиток можна буде придбати безпосередньо на місці. Але, якщо нема сил чекати, то попередній продаж квитків у магазині "Стильний Львів"(Вагова, 11) всього за 25 грн. та за телефонами 80685107413(Василь), 80631705321(Петрик). Кількість попередніх квитків обмежена.

Довідка на сайті http://vasyaimmortal.ho.com.ua/

Концерт відбується за підтримки СТ "Міські Інформаційні Системи", інтернет магазину "MuzSweet", Імідж Tv, Комфорт Таксі та магазину "Стильний Львів".

Організатори: vasyaimmortal.ho.com.ua та Студентське Братство Львівськој Політехніки

Явка всім фанатам обов'язкова! Чекаємо Вас...

http://vasyaimmortal.ho.com.ua/pinkfloyd.php
http://attach.mail.ru/cgi-bin/readmsg/Afisha_pinkfloyd.jpg?id=12034712860000004950;0;1&mode=attachment&channel=

0

2

Tak, ce zvuchajno kryto, xa-xa! i zhodnogo povidomlennja na temy pro smertj ne menw velukoi ljydunu. pank davno vbuv prog. pink floyd fuck off! inna, sturaj ce povidomlennja, sturaj mene, stav minysu, ale prog - acctoj! letov zhuv! prog - mertvuj! z dnem narodzhennja kyrta kobejna!

0

3

Летов...я нічого не збираюсь стирати, а тим більше не збираюсь ставити тобі мінуси...Просто, може ти не помічав, але, я чомусь поважаю твою думку і думку їнших на рахунок панку, і жодного разу не сказала "панк-ацтой"чи ще щось з таким змістом, в той час, коли ви на право і на ліво кричите, що прог-це гавно...Чесно, мені то якось всеодно, бо я маю свою думку, і своїми словами ви її не зміните...

0

4

A tu ne govoruw pro pank nichogo zlogo, bo ne majew protu njogo nic zlogo, chu cherez povagy do chujejisj tam dymku. tak ce xyjnja! jakwo meni ne podobajetjsja prog, ja ce kazhy vidkruto. tu zh govoruw pro popsy, rap chu shanson negatuvno, pru cjomy ne zadymyjeshsja pro dymky ljydej, jakum ce podobajetjsja... spravedluvo?

0

5

Летов...попса, реп і шансон-це взагалі окрема тема...Я мала на увазі, що поважаю думку людей з якими спілкуюсь(не думаю, що хтось з них слухає реп чи шансон)...А так як ці люди в основному слухають панк, то я нічого проти них не маю...

Летов написал(а):

jakwo meni ne podobajetjsja prog, ja ce kazhy vidkruto

мені теж не завжди подобаються ваші панківські пісеньки...Я розумію одне-тобі пофіг на чиюсь думку і не важливо, що це комусь не приємно, навіть якщо цей "хтось" давно вважає тебе своїм другом...

0

6

Jazuk moj - vrag moj... ja v cjomy chasto perekonyvavsja... tak i dryziv vtrachatu pochny... treba vupravljatusja, chu wo? ale zh tak vpadlo!

0


Вы здесь » Fucking Gorky Park » Новини » Tribute to PINK FLOYD. Етап II. Фінальне Дійство