Fucking Gorky Park

Объявление

завітайте на новий портал Fucking Gorky Park Portal

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Fucking Gorky Park » Обсирання один одного » Обісремо Punk-pinA


Обісремо Punk-pinA

Сообщений 1 страница 13 из 13

1

Я так розумыю! що тема обсирання була придумана не для того щоб комусь стало погано! а для того ШОб показати хто ким е що кому ГУД а що кому БЕД! для того щоб высказаты Хто що думаэ! ы не отримати за це по тицы!

ТАкщо прошу на повному серйозі!!!!! Обісріть мене! я хочу Почути усі свої мінуси!!!!!!!!!!!!!! Я вам обіцяю Буде цікаво! просто Щиро Опишіть мене! насваріть! ну я незнаю ЗАЛИЙТЕ брудом! і все що ват прийде до Голови Тільки Щиро !, реально! і бажанно правдиво!

0

2

punk-pin

punk-pin написал(а):

Обісріть мене! я хочу Почути усі свої мінуси!!!!!!

кажеш обісріть!!!! а ти згадай як п'яний в общазі обригав ковьор *alc* , а потім став  :suicide: на коліна і мордою в своє блюватиння впав! та ще зранку кричав " :O  бля ну нахуя ви мені обригали ковьор"

0

3

гг йоп сорь за флуд
ну ти й маз

0

4

Ну можна юуло мну ы покруче обысрати! та лан буду чекати!

+1

5

ти ніштяковий...більш нічо не можу сказати...соррі!!!панкам хой!

0

6

А як можна обісрати гівно???!!!!!!!!!!!!!

+1

7

punk-pin написал(а):

що кому ГУД а що кому БЕД!

Гуд....я удобрюю....ггг :good:

+1

8

не тре гівна бо так тут смердить, бля пін або частіше мийся або хоча б краще сраку підтерай

0

9

o, najwov potribny temy! bagato chogo mozhna napusatu. najgirwe v pina to kolu jogo prosjatj vuliztu, a vin kazhe wo zajnjatuj. ny nevzhe virtualna realnistj krawa za zhuve spilkyvannja. wedrogo vtratulu. pin, tu nastypnuj?

0

10

punk-pin тебе толку обсирати нема, ти якщо захочеш сам себе обісреш...во...

+1

11

За останными подыями Чекаю ТВРЕДЖЕНЬ про мене!!!!!!!! ШАновны активныше! невже так влом сказати хочаб за маскою ныкыв!

0

12

Pin navpaky ja tebe povazhaju......spravdi...nedaremno zh ty Bog)))
a moje povidomlenna jaksho ty jogo spryjnav pravyl'no lyshe tomu pidtverdzhenna....vo....

0

13

БЛЯТЬ ПОТІМ ОБІСРУ

0


Вы здесь » Fucking Gorky Park » Обсирання один одного » Обісремо Punk-pinA