Fucking Gorky Park

Объявление

завітайте на новий портал Fucking Gorky Park Portal

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Fucking Gorky Park » Новини » Тостер


Тостер

Сообщений 1 страница 21 из 21

1

23 грудня вiдбудеться фест з нагоди 10-рiччя гурту Тостер! Будуть дофiгiща гуртiв i сам Тостер!
вхiд 25 грн.
вiдбудеться в Романтику у Львовi!!

Пiзнiше напишу докладнiше!!!

0

2

На rock.Lvіv.Uа є афіша...

0

3

Неділя, 23 грудня 16:00
РОМАНТИК (парк культури ім. Б. Хмельницького)
У Львові “СПРАГА”. 23 грудня в клубі РОМАНТИК стартує новий клубний фестиваль, який прийматиме на свою сцену кращі українські альтернативні гурти і даватиме дорогу новим обличчам. Успіх клубних фестів у Романтику показав, що львівська публіка спрагла до якісних рок-фестивалів. “Спрага” покликаний підняти планку для подібних дійств в Україні.

На перше фест організатори запросили цілу когорту менш і більш відомих команд серед яких:

ТОСТЕР (Львів)
ФЛІТ (Івано-Франківськ)
ТРАФІК (Харків)
ПОЛИНОВЕ ПОЛЕ (Львів)
ДАЛАЙ ЛАМА
UNDERGROUND DIMENSION (Івано-Франківськ)
ROBOTS DON’T CRY (Київ)
A-DOTE (Київ)
MARBELS
REQUIEM
ELEGANT POISON
RIFF INC.
ЧЕРВОНЕ

Примітним є те, що для ТОСТЕРа то буде єдине повернення на сцену за останні 4 роки. Легендарні львівські панки вирішили належним чином відзначити 10 річчя свого дітища.

Квитки на дійство можна буде придбати в магазині “Стильний Львів” (вул.Вагова 11) з 20 листопада.

Ціна квитка – 25 грн.

В день концерту потрапити до залу можна буде за 30 грн. Квиточки будуть у касах Романтика з 15.00.

0

4

дякую,сонечно,за інформацію)ти приїдеш??

0

5

а я на 98% приъду на тостер! бо то вершина Укр панку!!!

0

6

бідна хата Гуся і Сварика...мені її шкода....стільки стресу:)

0

7

Marintusss....та будь-ласка))...а от на рахунок того чи приїду, то ще не знаю...якщо не буде повного завалу з навчанням, то може якось змиюсь до Львова))

0

8

ну, багато хто так каже.....в мене теж з навчанням трабли, але мені пох, на Тостер полюбе приїду...

0

9

Підтримую!!!

0

10

ну що,товариші...на відміну від деяких з вас, я відвідала цей МЕГАКОНЦЕРТ!!!!!!!!!!!!! і зовсім не жалкую....бо це було ваще...........тупо ОФІГЄННО!!!!!!!!!!!звичайно, перед самим Тостером виступало багато гавна...але то таке...чимось навіть прикольно було...бо цим самим ще більше хотілося почути Тостерів!!!більш-менш прикольно ще було під Флітів та Полинове Поле...ну,і ще під київських Роботів...бо все інше,СЕРЙОЗНО,ПРОСТО КОШМАР)))була якась группа..непонятно шо...на бек-вокалі був вокаліст Анни...а на вокалі якась дівка-сатана, співала типу "я воставший из ада)) :D ", і це продовжувалося хвилин 40...я думаю кокнуся...ще був сраний емо-кор, метал,альтернатива, ще щось типу Радіохед....різні стилі,коротше...))....якась туфта з Харкова...чесно, не вдуплила ,що за фігня....але я кричала їм "фу!!!!!!!!!!!!!!досить!!!!!!!!!!!!!!!" ,а ще "ТОСТЕР"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!во...)))ми були разом з панкоттям львівським)))бухали))...а коли Тостери вийшли на сцену...я думала, що йобнусь від щастя)))в вокальора була футболка "Я жалкое эмо"...це було зачьотно...ще кидали дуже багато халявного пива))я напилася ним)))во...........а виступили вони просто...навіть слів нема!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ДУЖЕ-ДУЖЕ-ДУЖЕ-ДУЖЕ-ДУЖЕ!!!!!там ще якась дівка роздягалася...прямо на сцені :) слем був МЕГА!!! правда було багато хулів....дехто з них навіть до Гуся трох приїбався...хе-хе..))зіграли Тостери свої найкращі пісні..хоча у них всі пісні найкращі!!!я відірвалася на всі 100!!!дякую велике Гусю,бо якби не він,я б може і не приїхала,бо Фант мене ненароком підісрав....але то таке...після концерту я на шалених емоціях поїхала назад до Київа....мене провели)))чоловік 5)))дехто навіть з друзів сєлі....у поїзді я їхала з фронтменами гурту а-дот)так і знала,що вони до мене щось скажуть....питалися як мені концерт,Тостер і все таке)))прикольні чуваки,але музика в них фігова)))шкода, що багато хто не приїхав...було краще, ніж на F.P.G....маю це чесно та щиро признати....)))всіх любу!!! :P

+1

11

Да! Було круто!!! Хто не був, багато втратив!!!

-1

12

з ким ти був?

0

13

Ти бачила!!!)))

0

14

я просто спитала))

0

15

А я що не просто відповів?)))

-1

16

поговорили...

0

17

Угу...)))

-1

18

S.K.A. Ти якийсь мудакуватий трохи! захищаеш Ємосів! персся від фліта тобі 9 чи 10? чи мо 11? років?? Ну просто цікаво ЯК доросла людина може Захишати ! пидарастичних! осіб З суїцидальним Уклоном в житті У я ки хнайкращій Друг ЛЕЗО?

0

19

тостер і скінхейт зе бест групи в Україні!

0

20

АЦЦКІЙ БАСЮГА тишо ?? застрелься!!!!!!

0

21

твої варіанти?

0


Вы здесь » Fucking Gorky Park » Новини » Тостер